BAR CATERING

Gooddrink, yurtiçinde ve yurtdışında planladığınız tüm davetleriniz için size bar kurulumlu ya da barsız sunum şovlarla desteklenen profesyonel bar çözümleri sunmaktadır.

DÜĞÜN ORGANİZASYON

Gooddrink, yurtiçinde ve yurtdışında planladığınız düğününüz için size bar kurulumlu ya da barsız sunum şovlarla desteklenen her türlü bütçeye uygun, kaliteli ve alternatifli bar çözümleri sunmaktadır.

KOKTEYL WORKSHOP

Kokteyl dünyasını yakından tanımak, dünyaca tanınan ilginç lezzetli kokteylleri öğrenmek veya yeni birbirinden ilginç reçetelerimizle var olan içki kültürü haznenizi genişletmek için workshoplarımıza katılabilirsiniz.

GOODDRINK
KONSEPT SUNUM

Gooddrink tüm davetlerinizde planladığınız özel konseptinize uygun kıyafet, birbirinden farklı kostüm ve aksesuarlar, alkollü ve alkolsüz kokteyl menüsü, sunum şekilleri ve aksesuarı seçenekleriyle çeşitli alternatifler sunmaktadır.

PARTİ VE ÖZEL DAVETLER

Parti ve özel davetleriniz ister evinizin bahçesinde, ister teknede, ister ofiste, ister terasta kısacası nerede olursa olsun Gooddrink’le istediğiniz mekan barından, barmenine, ışığından tepsisine kadar tüm mekanlar kusursuz bir parti alanına ve atmosferine dönüşmektedir.